Hledáte-li vhodné plavky za příznivou cenu, zkuste levné dámské tankiny. Využijete je v těhotenství i při větším bříšku

Levné dámské tankiny mohou být ekonomickým, a přitom velmi elegantním řešením, když se nechcete kvůli rostoucímu těhotenskému bříšku vzdát plavání v bazénu. A s největší pravděpodobností je rády využijete i po porodu. Stejně tak si tankiny najdou své příznivkyně mezi ženami, které netrápí těhotenství, ale jen velké břicho. Velmi totiž lichotí  postavám typu jablko a ženám s bujnými křivkami. 

Nebojte se levných dámských tankin. Dokáží krásně zamaskovat strie i pojmout rostoucí bříško

Říká se, že těhotenství je krásným obdobím ženy. Málokdo však dodává, že je i dobou, kdy se ženě před očima mění mnoho věcí. Její hodnoty, postava, šatník a dokonce i koníčky.  

Mnoho žen se v období těhotenství začne stydět chodit v dvoudílných plavkách. Na jejich těle se totiž začínají objevovat drobné strie, které některé z nich vyhodnocují jako nehezké, a proto se je snaží skrývat. Mnohočetnému výskytu těchto prasklinek v kůži se dá předejít častou hydratací kůže, ovšem eliminovat jejich vznik nejde. Takže pokud vám vadí, nezbývá nic jiného, než je zakrýt. Což tankiny umí dokonale.  

Co si pod tankinami vůbec představit

Zatímco pojem jednodílných a dvoudílných plavek zná každý, tankiny už tak známé nejsou. I když na ženách vypadají velmi dobře.  

  • Tankiny jsou dvoudílné plavky, které jsou kombinací tílka a plavkových kalhotek.
  • Ty, které jsou dělané do áčkového střihu, lichotí každému, kdo má problém s větším břichem.
  • Topů je mnoho variant, takže se najde řešení pro každou postavu i styl.  
  • Nepleťte si je s burkinami. Ty zahalují celé tělo a často i vlasy.
  • Setkat se můžete i s pojmem monokiny. Jedná se však o jednodílné plavky, které mají různě veliké průstřihy na bocích. Takže často působí jako dvojdílné plavky, jejichž části jsou spojené ozdobnými prvky.  
Mohlo by vás to zajímat  Lifting řas versus používání řasenky: Co je pro vás vhodnější?

Výhody tankin

  • Díky prodlouženému topu zakryjí jizvy či strie na bříšku.
  • Ty volného ačkového střihu dokáží zamaskovat faldíky či vypouklé břicho.
  • Často v sobě mívají i skryté kostice. Bývají tedy pro ňadra nejen dobrou oporou, ale dokáží je i krásně vytvarovat.
  • Těhotenské bříško je v nich příjemně skryté i přes UV zářením. Některé tankiny se totiž dělají z látek, které před těmito škodlivými paprsky chrání. 
  • Díky tomu, že jsou dvoudílné,  je lze různě kombinovat jak mezi s sebou, tak i s ostatními dvoudílnými plavkami.

Bojíte se, že se s nimi neopálíte? Jde to vyřešit 

Pokud máte obavy, že se s tankinami neopálíte, není tomu tak. Na rozdíl od jednodílných plavek,  jsou tankiny variabilní díky tomu, že se vlastně jedná o dva kousky. Po dobu na lehátku si látku topu prostě jen esteticky založíte do úrovně prsou či vyhnete přesně tam, kam potřebujete. Na procházku po pláži či na koupání látku zase dáte dolů.

S tankinami můžete mít pokaždé jiný vzhled

Na rozdíl od jednodílných plavek je lze také variabilně kombinovat. A to nejen s jinými tankinami. Použít můžete i kalhotky od bikin. Pokud máte dva spolu ladící páry dvoudílných plavek, získáte hned čtyři varianty, jak je lze nosit. Je to stejné jako byste kombinovaly klasické dvoudílné plavky či bikini. 

Tankiny ocení ženy, které mají postavu typu jablka, popřípadě i ty, které jsou sportovně založené 

Máte-li větší břicho, neznatelný pas a široký hrudník, pak jste nejspíš majitelkou jablkovité postavy. Tankiny pro vás jedny z plavek, které vám budou dobře sedět.  Schovají vaše nedokonalosti a ukážou přednosti. Dlouhý top skryje břicho a zároveň vypadá mnohem ženštěji než klasické jednodílné plavky.  

Ale i sportovně naladěné ženy, pro které čas u vody není jen o opalování, přijdou těmto plavkám na chuť. Kolikrát se vám už stalo, že se vám třeba během hraní si s dětmi ve vodě vyhrnula horní část bikin tam, kam neměla? S tankinami se vám to nestane. A krom toho. Jedná se prostě mnohem hezčí variantu než jakou představují klasické jednodílné plavky. 

Mohlo by vás to zajímat  Permanentní make-up: cena, tipy a rady, které vám usnadní výběr

Kolik kusů plavek máte ve svém šatníku?