Laserová epilace chloupků na břiše v Laser Clinic – 5 důvodů, proč si vybrat právě nás

Chystáte se na laserovou epilaci chloupků na břiše? V Milasti se o vás dokonale postarají. Nabídka pracovišť se zaměřením na estetickou medicínu je velmi široká. Bohatý výběr možností je dozajista výhoda. Pokud ale s laserovým ošetřením nemáte dosud žádné praktické zkušenosti, může být rozmanitá nabídka matoucí. 

Poradíme vám, na co byste se měli při výběru estetické kliniky zaměřit, a vysvětlíme, co je odlišuje od konkurence. Mimo to se dozvíte také další přínosné informace, díky kterým se budete v prostředí estetické medicíny orientovat mnohem lépe.

Laserová epilace chloupků na břiše v Laser Clinic je zárukou úspěchu

Chloupky se dají odstranit různým způsobem. Tradice holení sahá až do pravěku a každá kultura i generace má na toto téma svůj vlastní názor. Většina žen a čím dál tím větší počet mužů preferují pokožku bez jediného chloupku. Pravidelná údržba jednotlivých partií tradičními epilačními a depilačními technikami je ale časově i finančně náročná. Komfortní alternativou, která navíc zajistí trvalé výsledky, je epilace laserem.

Tento estetický zákrok nabízí řada klinik a dokonce i kosmetických salonů, tak proč byste si měli vybrat právě nás?

  1. Postará se o vás tým lékařů s dlouholetou praxí v oboru a certifikací pro obsluhu laserového zařízení. Laser je výkonný lékařský přístroj, který může obsluhovat pouze lékař. Kosmetička nemá potřebnou kvalifikaci, proto se vždy předem ujistěte, kdo má zákrok na starosti. Neodborná manipulace může způsobit popáleniny a jizvy.
  2. Vlastníme revoluční alexandritový laser MOTUS AX, který je až dvakrát výkonnější než běžné diodové přístroje. MOTUS AX vyniká nejen impozantním výkonem, ale také vyšší bezpečností, protože je vybavený chladícím zařízením, které ošetřovanou plochu dokáže zchladit až na – 4 °C. Pokožka je dočasně znecitlivělá, klient tak jednotlivé pulzy laseru takřka nevnímá a ve většině případů ani není nutné podání lokálního anestetika.
  3. Tmavší fototyp pleti ani opálení není u nás kontraindikací. MOTUS AX funguje i na tmavším odstínu pokožky a nemusíte čekat, až vaše opálení vybledne. Díky tomu nabízíme řešení pro širší spektrum klientů, které jiné kliniky odmítají. Máte také možnost naplánovat si jednotlivé aplikace podle vašich potřeb a ne výhradně podle ročního období. Epilaci laserem provádíme celoročně. Nicméně v letních měsících ovlivní vaše aktivity, protože po zákroku nesmíte vystavovat ošetřenou kůži slunci. Pokud se v létě nechcete nijak omezovat, naplánujte si první aplikaci ideálně na podzim.
  4. Nabízíme cenově výhodné balíčky, díky kterým můžete absolvovat epilaci několika partií najednou s výraznou slevou (např. oblíbená kombinace celé nohy + bikini brazílie + podpaží). Hladká pokožka celého těla je u žen naprostou samozřejmostí, i když existují výjimky. Vyznavači přirozenosti nechávají chlupy volně růst módním trendům i veřejnému mínění navzdory. Pokud naopak chcete mít tělo bez jediného chloupku, na naší klinice za ošetření ušetříte tisíce korun.
  5. Již po prvním ošetření budete mít o 20 % ochlupení méně. Epilace laserem je postupná procedura. Optimálního výsledku dosáhnete po dokončení všech doporučených opakování (lékař počet určí individuálně, ale obvykle je nutné absolvovat 4 až 6 aplikací).
Mohlo by vás to zajímat  Metod na odstranění vousů u žen je několik. Avšak žiletku raději vynechte

Laserovou epilaci břicha můžete spojit s ošetřením dalších tělesných partií. Délka ošetření se odvíjí od celkové plochy a hustoty ochlupení. Může tedy trvat v řádech několika až desítek minut.

Diodový laser si s tmavou pletí a světlým ochlupením neporadí

V Laser Clinic ošetřujeme pleť dvakrát výkonnějším laserovým zařízením MOTUS AX. Tento revoluční laser lze efektivně použít nejen na tmavší pokožku, ale také na světlejší chloupky. Bezpečnost a bezbolestnost zajišťuje zabudovaný chladící systém.

Uvažujete o laserové epilaci a zajímají vás osobní zkušenosti ostatních klientů? Zapojte se do diskuze pod článkem, kde můžete získat další praktické informace.