Mentor implantáty volí mnoho žen!

Silikonové implantáty Mentor od této světové značky jsou považovány za opravdovou špičku mezi mnoha nabízenými prsními implantáty. Proč tomu tak je? Statistiky uvádějí, že při operaci s těmito konkrétními implantáty se prokazatelně vyskytuje úplně nejmenší množství komplikací, a to i těch pooperačních. Implantáty Mentor jsou také velice oblíbené mezi zkušenými chirurgy a volí je pro své pacientky špičky z oboru.

Ve Spojených státech amerických patří implantáty Mentor mezi nejrozšířenější značky právě pro svoji kvalitu a zdravotní nezávadnost. Pokud jste o těchto moderních prsních implantátech ještě neslyšeli, znamená to, že nastal ten správný čas, je objevit. Rádi vás zasvětíme a představíme jejich výhody.

Kdo chce dokonalý tvar a velikost prsou, větinou vybírá implantáty Mentor

O tom, že jsou velmi oblíbené, svědčí také vesměs pozitivní ohlasy, komentáře a recenze na internetových fórech, nebo na stránkách provozovatelů klinik plastické chirurgie. Pro spokojenost svých klientek nabízí tato firma mnoho variant, ze kterých mohou budoucí nositelky dokonalých ňader vybírat. Možná také proto patří zvětšování prsou mezi nejčastěji prováděné plastické operace v USA i ve světě.

Po nezávazné, přesto velmi podrobné konzultaci s plastickým chirurgem, vybírají klientky mezi těmito možnostmi tvaru budoucího poprsí:

  • implantáty mentor s anatomickým tvarem – tuto variantu volí dámy, které touží po co nejpřirozenějším vzhledu, přesto chtějí svoje poprsí o několik velikostí zvětšit.
  • implantáty mentor kulatého tvaru – tuto volbu upřednostňují ženy toužící po výrazném poprsí. Vyhledávají ji také štíhlé modelky nebo herečky.

Lze si vybrat z mnoha velikostí!

Implantáty Mentor jsou nabízeny v mnoha typech a velikostech. Jejich správná volba pak znamená i dokonalý tvar budoucího poprsí. Na jakých okolnostech záleží?

  • na velikosti budoucího poprsí
  • na tvaru implantátu
  • na věku pacientky
  • na původním tvaru a stavu poprsí
  • na typu operace
  • na místě, kudy bude vložen implantát.
Mohlo by vás to zajímat  Brazilská epilace: Dokonalá hladkost v intimních partiích

Všechny tyto okolnosti ovlivní výběr správného implantátu, výběr typu operace i výsledný tvar a stav silikonového poprsí. V rámci nabídky od Mentoru je k dispozici téměř 80 implantátů různých velikostí a typů.

Na jakou operaci jsou implantáty Mentor vhodné?

Tyto špičkové implantáty jsou vhodné pro všechny typy plastických úprav velikosti poprsí. Mohou být použity pro:

  • augmentaci – zvětšení velikosti ňader pomocí vložení implantátu 
  • augmentaci v kombinaci s mammaplastikou, která jak zvětšije budoucí poprsí, tak také chirurgicky upravuje jeho tvar.

Implantáty se pyšní dlouhodobou zárukou

Tyto špičkové implantáty se jako jediné na trhu mohou pyšnit certifikací CE a také americké kontrolní instituce FDA. Certifikáty  jsou jednoznačnou zárukou velmi nízkého rizika a také komplexní nezávadnosti. Kvalitu těchto implantátů zvyšuje také speciální povrch, který má vliv na velmi dobré spojení implantátů s okolní tkání. Mezi další obrovské výhody silikonů Mentor patří jejich trvanlivost. Výrobce ručí, že od jejich vložení nebudou potřebovat zhruba patnáct let žádnou pozornost odborníka. Tleskáme proto dnešní úrovni implantátů a plastické chirurgii obecně. A potvrzují to také tisíce velmi spokojených klientek, které se rozhodly pro americkou značku Mentor.

Zaujaly vás implantáty světové značky Mentor? Napište nám, jestli jste někdy uvažovali o plastické operaci buď pro sebe nebo například u vaší partnerky. Dejte nám vědět, jestli jste se odhodlali pro realizaci tohoto snu.