Top 4 trendy vzorů 3D povlečení

Jestliže hledáte způsob, jak vnést do interiéru vaší  ložnice špetku stylu a originality, vsaďte na trendy 3D povlečení. Povlečení je skvělý způsob jak okamžitě rozzářit prostor vaší domácnosti.Seznamte se se 4 nejoblíbenějšími vzory 3D povlečení, které jistě skvěle zapadnou i do vašeho domova!

3D povlečení

Povlečení s 3D efektem je poslední roky čím dál tím oblíbenější. Vzorované povlečení bylo vždycky trendy, ale 3D efekt přidává povlečení teprve pořádnou “šťávu”. Dokáže vás do vzoru doslova vnést, protože působí velmi živě!

Jaké jsou nejlepší barvy?

Barvy povlečení jsou mnohem důležitější, než si myslíte. Dokážou totiž vylepšit nejen vaši náladu, ale i atmosféru celé místnosti! Pokud jde o barvy, měli byste většinou volit světlejší odstíny. Pro větší odpočinek zase tmavší.  Příklady?  Světle šedá  bude  skvělou volbou pokud vám zapadne do celkového interiéru,. Tmavé odstíny modré zase výborně navozují relaxační pocity. 

Nejlepší materiály na povlečení

K výrobě povlečení se využívá mnoha různých materiálů. Klasické jsou  bavlna, satén nebo třeba damašek. Aby však povlečení vydrželo  déle, začala se do materiálu přidávat syntetická tkanina. Ta v kombinaci s  bavlnou  dodává  vašemu povlečení d pohodlnost a odolnost. Takže se přimíchané syntetiky vůbec nebojte.

 Jak vybírat?

Dá se říci, že  ve svém povlečení, tedy v posteli,  prakticky  strávíte třetinu dne. Proč si tedy nekoupit takové, kdy se nebudete moci dočkat, až do něj “zalezete”? Vyberte si vzor, který vám bude nejvíce sympatický. A hledáte-li něco jednoduchého, co však vaši návštěvu zaujme hned na první pohled, rozhodně zvolte povlečení s 3D potiskem. Samozřejmě zkontrolujte složení materiálu.

Jaké vzory jsou letos trendy?

3D povlečení se vyrábí s mnoha vzory. Mezi oblíbené patří 3D zvířata nebo abstraktní geometrické vzory. Jaké designy jsou pak však zcela nejoblíbenější?

Mohlo by vás to zajímat  Jak optimalizace webu dostane firmu z Prahy mezi digitální superstar

3D květinové povlečení

Povlečení s květinovým vzorem je dozajista nesmrtelnou klasikou, kterou vlastní snad každá domácnost. Viděli jste ale někdy povlečení s 3D květinovým vzorem? S elegantními květinovými vzory nikdy nešlápnete vedle; jsou nadčasové a nikdy nevyjdou z módy! Květinové povlečení je krásné a navozuje prostředí relaxace. Buďte si jisti, že  s příjemným 3D efektem zaujme každého.

3D zvířecí povlečení

Rovněž povlečení se zvířecím vzorem je oblíbené, zvlášť u dětí. Zvířecí potisky patří mezi nové trendy. Jsou inspirované přírodou, a proto zapadnou do každé barevné domácnosti. Vaše dítě miluje lvy a vy mu chcete udělat radost? Neváhejte a vyberte mu  nové povlečení právě s tímto vzorem

3D abstraktní povlečení

Pokud hledáte něco kreativnějšího, můžete vyzkoušet povlečení s 3D abstraktním Vzorem. Například s geometrickým. Tento druh povlečení vypadá skvěle v kombinaci s moderním stylem pokojů. Hodí se do každého interiéru. Vzorovaných povlečení s 3D efektem se nabízí velká řada, mezi nejoblíbenější designy patří klasika jako puntíky, čtverce a další geometrické obrazce.

3D vánoční povlečení

Vánoční vzory povlečení zůstanou trendy vždycky. I přesto, že jsou Vánoce jen jednou ročně, patří vánoční sváteční vzory k těm nejoblíbenějším. A proč nepřinést na Vánoce do ložnice trochu zábavy a originality? S 3D povlečením to půjde snadno. Stačí si už jenom vybrat.

Vlastníte už nějaké 3D povlečení?