O laserové odstranění tetování je stále větší zájem. Za růstem poptávky po zákroku stojí 5 zásadních faktorů!

Zájem lidí o laserové odstranění tetování neustále roste. Naprostá většina odborníků by vám existenci tohoto trendu jistě potvrdila. Nacházíte se v situaci, kdy seriózně zvažujete, že byste se svého „hříchu mládí“ definitivně zbavili? Pak by vás snad mohlo zajímat, co se za pozvolným, zato však setrvalým růstem poptávky po tomto typu estetického zákroku skrývá. Jestliže tak trochu váháte a to třeba v obavách z případných zdravotních rizik anebo třeba jen proto, že si nejste jisti, zda je právě laser ideálním řešením, možná by vám pár relevantních informací pomohlo lépe se rozhodnout. Anebo jste se ještě nerozhoupali jednoduše proto, že příliš nevěříte v úspěšnost podobných zákroků? I takové obavy lze rozptýlit!

Chcete vědět, proč se stále více lidí, které už jejich tetování omrzelo, svěřuje do péče specialistů pracujících s laserovými přístroji? Rádi vám co nejsrozumitelněji odpovíme!

Poptávka po laserovém odstranění tetování stoupá

Asi je vám dobře známo, že vydáme-li se mimo Evropu, najdeme národy, pro které je tetování nedílnou součástí kultury. Třeba v případě novozélandských Maorů o tom není nejmenších pochyb. Příslušníky tohoto etnika by proto také jistě nenapadlo, že by se unikátních motivů často pokrývajících značnou část jejich těla mohli prostě jenom tak zbavit. V našich končinách je to však něco docela jiného. Tetování je u nás spíše módní záležitostí. Obzvláště v posledních několika dekádách se těší značné oblibě. A právě proto, že jde v našich podmínkách zpravidla jen o módní „doplněk“ a nikoliv o vyjádření sounáležitosti s nějakou kulturou, najde se vždy dost jedinců, kteří nemají nejmenší problém s tím nechat si tetování odstranit.

Možná víte, možná ne, ale metodou, která se k tomuto účelu používána zdaleka nejčastěji, je laser. Poptávka po zákroku provedeném laserovým přístrojem navíc setrvale stoupá. Hned se podíváme proč.

Mohlo by vás to zajímat  Má smysl časté mytí vlasů? Každý den to nedělejte, kvalita vaší kštice přehnanou péčí spíše utrpí!

Na českých klinikách je nával

Na tuzemských klinikách estetické medicíny nemají specialisté o klienty nouzi. Někdo si nechá vyhladit vrásky, jiný se rád zbaví mateřských znamének. Některé ženy jsou pak doslova posedlé svým poprsím, které si nechávají neustále upravovat. A pak je tu celá řada lidí, kteří by se rádi zbavili tetování a v naprosté většině případů volí k tomuto účelu laser. Takoví klienti zaměstnávají lékaře stále častěji. Napadá vás proč? Odpověď je sice trochu složitější, ale uvidíte, že přesto ve všech ohledech logická.

Stále více lidí „sahá“ po laseru

Nemůžete se rozhodnout zda, případně jakou metodou si necháte odstranit staré tetování? Pokoušíte se najít co nejvíce informací, které by vám vaše dilema pomohly vyřešit? Abyste si v tom udělali jasno, za okamžik se podíváme, jaké důvody stojí za tím, že se objevuje stále více těch, kteří „sahají“ po laseru. První faktor sice jen vyplývá z toho, že se u nás tetování v nedávné době tolik rozmohlo. To vám bude hned zřejmé. Ty další vás však možná přesvědčí, že vlastně už nemáte nad čím váhat. Posuďte sami, jaké jsou hlavní příčiny vysoké poptávky po odstranění tetování laserem.

Proč je zákrok tak častý

K úvahám o odstranění tetování vás mohla přivést řada věcí. Nátlak partnerky, problémy v zaměstnání nebo třeba obavy o vaše zdraví. To je však nyní vedlejší. Teď se ptáte, proč je na klinikách estetické medicíny tak živo. Z jakých příčin jsou laserové přístroje v neustálé permanenci? Zdá se, že zejména z těchto důvodů:

  • Nárůst obliby tetování – je jednou z hlavních příčin toho, že se lékaři na klinikách mají „co otáčet“. Čím více je mezi námi tetovaných, tím více se objevuje také těch, kteří se takto nechali vyzdobit jen z nerozvážnosti či pouhého rozmaru a nyní hodlají své klopýtnutí napravit. A když už, tak co nejspolehlivěji – proto laser
  • S laserem je zkrátka dosahováno výborných výsledků – a to jak s ohledem na téměř dokonalou eliminaci nežádoucího motivu, tak s přihlédnutím k bezpečnosti zákroku
  • Ošetření moderním přístrojem není bolestivé – což je pro řadu lidí nepochybně dobrý důvod k tomu, aby o jiné metodě ani neuvažovali
  • Další metody jsou na ústupu – takže vám je na řadě tuzemských klinik už ani nenabídnou
  • Skvělá pověst většiny zdejších klinik – je nesporným faktem a zástupy lidí, kteří se k zákroku odhodlají, jsou díky tomu stále širší
Mohlo by vás to zajímat  Lifting řas versus používání řasenky: Co je pro vás vhodnější?

Ani cena nebývá na překážku

Co je kvalitní, zpravidla nebývá levné. Ne snad, že by pro většinu normálně vydělávajících Čechů byla cena laserového zákroku nějakou zásadní překážkou. Faktem ale je, že si člověk musí ve srovnání s tím, co bylo dříve běžné, přece jen trochu připlatit. Za bezvadný výsledek ale těch pár tisíc korun určitě stojí. A kdo by se taky chtěl nechat „mučit“ nějakou zastaralou a ne právě bezpečnou metodou? Skalpel, chirurgická fréza nebo bělící roztoky? To nechme raději minulosti!

Souhlasíte? Nebo jste stále ještě na pochybách?