iPhone 11 Pro obal do kabelky i do kapsy. Co čekat od moderního pouzdra na smartphone?

Jste-li hrdým vlastníkem stylového iPhone 11 Pro, pouzdro na mobilní telefony by nemělo chybět ve vaší výbavě! Nejenže má řadu funkcí, bez kterých se neobejdete, ale také je designovým doplňkem, jenž může při správné volbě perfektně podtrhnout váš styl. Pokud pouzdro ještě nevlastníte, nechte se inspirovat následujícími řádky, které vás seznámí s jeho největšími přednostmi. Ať už vám jde především o bezpečí vašeho mobilu, nebo chcete zapůsobit dobrým vkusem, tento článek vám poradí, jak na výběr toho pravého.

Obal na iPhone 11 Pro mu prostě sluší

Moderní obaly na iPhone se těší veliké oblibě po celém světě. Důvod je prostý, jsou zkrátka stylové a splňují přesně to, co od pouzdra na mobil očekáváte. Velkým benefitem těchto doplňků je variabilita jejich provedení. Na výběr j široká škála barev, takže na své si přijdou jak něžné ženy a dívky, tak pánové, kteří si potrpí na elegantní design. A třeba i kluci, jenž upřednostňují sportovní styl. Obaly na iPhone zkrátka sluší úplně každému bez ohledu na věk nebo pohlaví. Proto jsou také ideálním dárkem, pokud si nevíte rady, co věnovat svým blízkým k Vánocům, narozeninám či jinému výročí.

Ochrana na prvním místě

Nejdůležitější funkcí každého obalu není nic jiného než ochrana před poškozením. Tu by mělo zajistit kvalitní bytelné provedení, které při pádu absorbuje sílu nárazu. Pouzdro zabrání jakémukoliv poškrábání povrchu telefonu, takže po vyjmutí z něj bude váš miláček jako nový. To ocení zejména majitelé služebních mobilů, kteří nechtějí čelit kritice nadřízeného v případě škrábanců na pracovním telefonu. Navíc tyto obaly chrání smartphone také před ulpěním nečistot a prachu na povrchu nebo i dokonce v jeho útrobách, neboť drobné nečistoty se mohou přes spáry dostat až k hardwaru.

Mohlo by vás to zajímat  Skladování plynu

Na co zaměřit při výběru 

Jakmile se rozhodnete svému telefonu pořídit ochranné pouzdro, pak je potřeba pořádně se zamyslet, co vše od něj budete vyžadovat. Ačkoliv to není drahá záležitost, člověka naštve, když si na internetu něco objedná a přijde mu po několika dnech produkt, který mu nevyhovuje. Abyste se vyhnuli této situaci, promyslete si své požadavky na následující položky:

  • Materiál – ten by měl být kvalitní a výdržný. Nespokojte se s laciným plastovým výrobkem a raději si připlaťte za lepší materiál, jako jsou koženka, silikon nebo různé druhy textilií.
  • Provedení – pokud nehledáte vyloženě jen kryt na zadní část telefonu, pak si rozmyslete, jaký typ a kolik kapes byste v pouzdře chtěli mít. Někteří lidé používají obal na telefon jako peněženku, nosí v ní hotovost, platební karty i doklady. 
  • Design – vaše pouzdro se vám rozhodně musí líbit, jinak do něj svůj telefon neobléknete a skončí navždy někde v šuplíku. Zkuste trochu prohledat Google a pokuste se najít fotky, jak vybrané pouzdro vypadý v reálu, ne jen na produktové fotografii  v eshopu.

Pouzdro versus kryt

Je potřeba si říct základní rozdíl mezi mobilním pouzdrem a krytem. Není to totiž jedno a to samé. Obě možnosti mají za úkol ochránit váš telefon před nečekanými nárazy a pády, aby nedošlo k vnějšímu poškození. Jaký je v nich ale rozdíl, a který z nich si vybrat? Odpověď je snadná, kryt slouží především k zakrytí určité části zařízení – v případě chytrých telefonů většinou jeho zadní části. Funkce pouzdra spočívá v kompletním uschování iPhonu a obvykle disponuje navíc kapsami, kam je možné uložit různé předměty. Mobilní kryt oceníte, pokud nosíte telefon po kapsách a nechcete mu přidávat na objemu. Pouzdro je vhodnější pro ty z vás, kteří máte své zařízení většinou uložené v kabelce nebo batohu.

Mohlo by vás to zajímat  Správa sociálních sítí a cena: Jaké nástroje použít pro snížení nákladů a zvýšení efektivity?

A to je k obalům na chytré telefony úplně vše. Dočetli jste pro koho jsou tyto doplňky vhodné. Zjistili jste jaké jsou jejich hlavní funkce. A v neposlední řadě jste si objasnili, jaký je rozdíl mezi mobilním krytem a pouzdrem. Věříme, že jste se dozvěděli vše potřebné a teď už si jen stačí vybrat ten, který bude odpovídat vašemu vkusu a požadavkům.

A jak chráníte svou elektroniku vy? Záleží vám na bezpečí vašeho majetku, nebo to spíše neřešíte a fungujete třeba i s prasklým displejem? Svěřte se nám s vašimi návyky v komentářích, jsme na ně moc zvědaví!